HAKKIMIZDA

Hakkımızda

NOBU; mimariyi ve tasarımı, zamansız ögeler ile usta çözümlerin uyumu ve seçkin dokunuşlarla birleştirerek gelecek için sanat tadında kalıcı değerler yaratır. Yenilikçi, yaratıcı, fonksiyonel ve ince çözgilerle insanlarda hayal gücü ve estetik duygusu uyandırır.

İnsanlığa ilham verir, emsalsiz olanı bulmak ve yaratmak yolundaki tutkusunu kararlılığıyla tetikleyerek günlük yaşantımızın her safhasına eşlik eden insan ürünü eserlere yönelik algıları şekillendirir. Kalite ve üstün zevk tutkulu mimarlar ve uzmanların ustalıkla tasarladığı eserlerin en temel unsurudur. Çevreye duyarlı yatırım anlayışının ayrılmaz bir parçası olarak; sürdürülebeilir yöntemler ve çevre dostu malzemelerin kullanımını teşvik ederek topluma fayda sağlar.


Misyonumuz

NOBU olarak misyonumuz bilim ve sanatın desteğiyle, yenilikçi, yaratıcı, estetik, çevreye duyarlı, sürdürülebilir ve beklentilerinizin ötesinde, sizi heyecanlandıracak ve yaşantınıza değer katacak çözümler üretmektir.

Vizyonumuz

Var olan tecrübemiz, kapasitemiz ve inancımız ışığında, uluslararası arenada akla gelen ve yenilikçi çözümleri hayata geçiren ilk firma olmak.